ackrabruk-kostka-brukowa-biala-podlaska-ogrodzenia-ukladanie
|ACKRABRUK - zajmujemy się budową ogrodzeń, bram i budynków gospodarczych na terenie Białej Podlaskiej i okolic
Zajmujemy się sprzedażą i układaniem kostki brukowej, granitowej na trenie Białej Podllaskiej i okolic

W skrócie o naszej firmie

Firma ACKRABRUK działa na rynku od 2011 roku. Od tego czasu Specjalizacją Naszej firmy jest układanie kostki brukowej, granitowej, kamienia polnego oraz inne prace towarzyszące.
ACKRABRUK świadczy usługi brukarskie na terenie miasta Biała Podlaska i okolic. Obsługujemy mieszkańców osiedli i domków jednorodzinnych. Usługi wykonywane są z materiałów własnych jak i powierzonych . A wszystko po to, aby jak najpełniej zaspokoić coraz bardziej wyrafinowane życzenia dzisiejszego klienta. Doceniamy pomysły naszych klientów i staramy się pomóc zrealizować ich marzenia. Układanie kostki brukowej może być prawdziwą sztuką, jesteśmy w stanie ułożyć kostkę według dowolnego projektu. Nasi pracownicy są w stanie urzeczywistnić wizję każdego klienta.
Firma gwarantuje niezmienność ceny od ustaleń początkowych oraz najwyższą jakość usług połączone z rzetelnym i terminowym wykonaniem powierzonych pra , które wykonywane są , zgodnie z zasadami wiedzy i sztuki budowlanej. Zapewniamy geodezyjne wytyczenie spadków niwelatorem.
Prace wykonujemy bardzo sprawnie , dzięki sprzętom i sprawnej organizacji możemy zaoferować naszym klientom atrakcyjne ceny na nasze usługi i wysoką jakość zrealizowanych inwestycji. Wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją. Nawet jeśli wykonane przez nas prace ulegną odkształceniom lub jakimkolwiek innym usterkom, przyjedziemy i nieodpłatnie naprawimy powstałą wadę.

DLACZEGO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS ?

tab-images-1
Podpisujemy umowy z każdym klientem. Wybierając naszą firmę masz pewność wykonania powierzonych nam prac z jak najwyższą jakością. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów – doradzamy, pomagamy i wykonujemy. Powierzone nam pracy wykonujemy kompleksowo – nie musisz martwić się o dostawy materiału i inne potrzebne przy budowie rzeczy – załatwiamy wszystko za Ciebie

Udzielamy 3 letniej GWARANCJI na wykonane usługi. Wykonując nasze prace na terenie Białej Podlaskiej i okolic dokładamy największych starań aby nasza praca przetrwała jak najdłuższy okres czasu. W razie potrzeby oferujemy 3 – letnią gwarancję na nasze usługi.

Współpracujemy z największymi producentami kostki i galanterii betonowej. Zapewniamy naszym klientom produkty, które są najwyższej jakości, przez co wykonane przez nas prace będą mogły „cieszyć oko” i być użytkowane przez lata.

NASZE USŁUGI

UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ I GRANITOWEJ

Zajmujemy się sprzedażą oraz układaniem kostki brukowej i granitowej na terenie Białej Podlaskiej i okolic (Terespol, Wisznice, Międzyrzec Podlaski). Oferujemy i wykonanie najwyższej jakości. Zarówno w procesie układania galanterii, jak i przygotowania obiektu budowy używamy najwyższej jakości materiałów i maszyn budowlanych.

BUDOWANIE OGRODZEŃ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elited do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore a le ad veniam, quis nostrud citation ullamco laboris. Lite amet, consectetur adipisicing elit.

OGRODY i TERENY ZIELONE

Oferujemy prace związane z zagospodarowaniem terenu. Sadzenie, sianie i pielęgnacja roślin – nie są nam obce. Przekonają się o tym Państwo wybierając nas do zagospodarowania swojej pustej przestrzeni.